Privatumo Politika

Privatumo politika nustato, kaip ši svetainė (toliau „Parduotuvė“) naudoja ir saugo bet kokią informaciją, kurią pateikiate Parduotuvei naudodamiesi šia svetaine. Parduotuvė yra įsipareigojusi užtikrinti, kad jūsų privatumas būtų apsaugotas. Jei mes paprašytume jūsų pateikti tam tikrą informaciją, pagal kurią jus būtų galima atpažinti naudojantis šia svetaine, tuomet galite būti užtikrinti, kad ji bus naudojama tik laikantis šio privatumo pareiškimo. Parduotuvė gali retkarčiais pakeisti šią politiką atnaujindama šį puslapį. Retkarčiais turėtumėte patikrinti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkinti bet kokiais pakeitimais.

Kokius duomenis mes renkame

  • vardas
  • kontaktinė informacija, įskaitant el. pašto adresą
  • demografinę informaciją, pvz., pašto indeksą, pageidavimus ir interesus
  • kita informacija, susijusi su klientų apklausomis ir (arba) pasiūlymais

Išsamų mūsų renkamų slapukų sąrašą rasite Mūsų renkamų slapukų sąrašas skyriuje.

Ką darome su surinkta informacija

Mums reikia šios informacijos, kad suprastume jūsų poreikius ir suteiktume jums geresnes paslaugas:

  • Vidaus apskaitos vedimas.
  • Mes galime naudoti informaciją siekdami tobulinti savo produktus ir paslaugas.
  • Naudodami jūsų pateiktą el. pašto adresą, galime periodiškai siųsti reklaminius el. laiškus apie naujus produktus, specialius pasiūlymus ar kitą informaciją, kuri, mūsų manymu, jums gali būti įdomi.
  • Retkarčiais taip pat galime naudoti jūsų informaciją susisiekdami su jumis rinkos tyrimo tikslais. Galime susisiekti su jumis el. paštu, telefonu, faksu arba paštu. Informaciją galime naudoti norėdami pritaikyti svetainę pagal jūsų pomėgius.

Saugumas

Esame įsipareigoję užtikrinti, kad jūsų informacija būtų saugi. Siekdami užkirsti kelią neteisėtai prieigai ar atskleidimui, įdiegėme tinkamas fizines, elektronines ir valdymo procedūras, skirtas apsaugoti internete renkamą informaciją.

Kaip naudojame slapukus

Slapukas yra nedidelis failas, kuriame prašoma leidimo įrašyti į jūsų kompiuterio standųjį diską. Kai sutinkate, failas pridedamas ir slapukas padeda analizuoti žiniatinklio srautą arba praneša, kada lankotės tam tikroje svetainėje. Žiniatinklio programa gali pritaikyti savo veiklą pagal jūsų poreikius, mėgstamus ir nemėgstamus dalykus, rinkdama ir atsimindama informaciją apie jūsų pageidavimus.

Mes naudojame srauto žurnalo slapukus, kad nustatytų, kurie puslapiai yra naudojami. Tai padeda mums analizuoti duomenis apie tinklalapio srautą ir tobulinti savo svetainę, kad galėtume ją pritaikyti pagal klientų poreikius. Šią informaciją naudojame tik statistinės analizės tikslais, o tada duomenys pašalinami iš sistemos.

Slapukai padeda mums sukurti geresnę svetainę, nes galime stebėti, kurie puslapiai jums atrodo naudingi, o kurie ne. Slapukas jokiu būdu nesuteikia mums prieigos prie jūsų kompiuterio ar jokios informacijos apie jus, išskyrus duomenis, kuriuos pasirenkate bendrinti su mumis. Galite pasirinkti priimti arba atmesti slapukus. Dauguma žiniatinklio automatiškai priima slapukus, bet paprastai galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atmesti slapukus, jei norite. Tai gali neleisti jums išnaudoti visų svetainės privalumų.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas dominančias svetaines. Tačiau pasinaudoję šiomis nuorodomis išeidami iš mūsų svetainės, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad mes nekontroliuojame tos kitos svetainės. Todėl negalime būti atsakingi už bet kokios informacijos, kurią pateikiate, apsaugą ir privatumą.

Jūsų asmeninės informacijos kontrolė

Galite pasirinkti apriboti savo asmeninės informacijos rinkimą ar naudojimą šiais būdais:

  • kai jūsų paprašys užpildyti formą svetainėje, ieškokite langelio, kurį spustelėję nurodysite, kad nenorite, kad informacija kas nors naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais
  • jei anksčiau sutikote, kad jūsų asmeninę informaciją naudotume tiesioginės rinkodaros tikslais, galite bet kada persigalvoti pranešdami mums naudodami mūsų Kontaktinę informaciją

Mes neparduosime, neplatinsime ir neišnuomosime jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent turėsime jūsų sutikimą arba to nereikalauja įstatymai. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją, kad atsiųstume jums reklaminę informaciją apie trečiąsias šalis, kuri, mūsų manymu, jums gali būti įdomi

Galite prašyti išsamios asmeninės informacijos, kurią apie jus laikome pagal 1998 m. duomenų apsaugos įstatymą. Bus mokamas nedidelis mokestis. Jei norite gauti apie jus turimos informacijos kopiją, atsiųskite mums šią užklausą el. paštu naudodami mūsų Kontaktinę informaciją.

Jei manote, kad bet kokia mūsų turima informacija apie jus yra neteisinga arba neišsami, praneškite, mes nedelsdami ištaisysime bet kokią neteisingą informaciją.

Mūsų renkamų slapukų sąrašas

Žemiau esančioje lentelėje išvardyti mūsų renkami slapukai ir kokia informacija jie saugomi.

Slapuko pavadinimas Slapuko aprašymas
FORM_KEY Saugo atsitiktinai sugeneruotą raktą, naudojamą siekiant išvengti suklastotų užklausų.
PHPSESSID Jūsų sesijos ID serveryje.
GUEST-VIEW Leidžia svečiams peržiūrėti ir redaguoti savo užsakymus.
PERSISTENT_SHOPPING_CART Nuoroda į informaciją apie jūsų krepšelį ir žiūrėjimo istoriją, jei to paprašėte.
STF Informacija apie produktus, kuriuos išsiuntėte draugams el. paštu.
STORE Parduotuvės tipas arba jūsų pasirinkta kalba.
USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE Nurodo, ar klientas leido naudoti slapukus.
MAGE-CACHE-SESSID Palengvina turinio saugojimą naršyklėje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
MAGE-CACHE-STORAGE Palengvina turinio saugojimą naršyklėje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
MAGE-CACHE-STORAGE-SECTION-INVALIDATION Palengvina turinio saugojimą naršyklėje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
MAGE-CACHE-TIMEOUT Palengvina turinio saugojimą naršyklėje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
SECTION-DATA-IDS Palengvina turinio saugojimą naršyklėje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
PRIVATE_CONTENT_VERSION Palengvina turinio saugojimą naršyklėje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
X-MAGENTO-VARY Palengvina turinio saugojimą naršyklėje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
MAGE-TRANSLATION-FILE-VERSION Palengvina turinio vertimą į kitas kalbas.
MAGE-TRANSLATION-STORAGE Palengvina turinio vertimą į kitas kalbas.